نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: خیانت همسرم

6864
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48260
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

خیانت همسرم

سلام من ۴۰ سالمه همسرم پزشک معروف شهره ۵۲ سالشه اومده بودم خارج از کشور از رفتارای همسرم شک کردم که خبرایی هست قبلشم زمینه داشت حواسم بود چون موردی نمی دیدم کاری نداشتم متاسفانه متوجه شدم که حتی دختر ۳۵ ساله رو خونه آورده زنگ زدم بهش رفت طبقه پایین خونه صحبت کرد باهام ولی من متوجه رفتارش بودم ولی کنترل نتونستم بکنم خودمو همون شب همش زنگ می زدم اینم با تاخیر جواب می داد و از یه طرفی متوجه شدم شکم بی دلیل نیست کنترل نداشتم به شوهرم زنگ زدم گفتم کی خونمون بود گردن نگرفت همش حرف می زد چیه گیر الکی دادی اصلا گردن نگرفت ولی من مطمئن بودم تا اینکه صحبت کردیم باهم ولی من کنترل نداشتم حالم بد بود دور بودم زنگ زدم به دختره می شناختمش کلی حرف زدم ۳ تا بچه داریم من زندگیمو به فنا بدم به چی ؟ ولی نمی تونم یه لحظه فراموش کنم هر لحظه دارم می کوبم تو سرش بی اعتماد تر شدم هر جا می ره با هر کی حرف می زنه باعث دعواست نمی تونم تحمل کنم فراموشم نمی تونم بکنم نمی تونم ببخشمش ازش متنفر شدم الان بمیره ناراحت نمی شم در این حد من چیکار کنم خودمو تحقیر کردم به دختره زنگ زدم این آنقدر عذابم می ده من چی ندارم تازه دختره درست حسابی باشه میگم خوب تو دلبرو بوده یه دختری که همه دست به دست می کنن تو بیمارستان یه هرزه 😔😔😔😔😔😔😔😔

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47471
    تشکـر
    1
    تشکر شده 29 بار در 29 پست
    میزان امتیاز
    3

پاسخ : خیانت همسرم

نقل قول نوشته اصلی توسط Donya62 نمایش پست ها
    سلام من ۴۰ سالمه همسرم پزشک معروف شهره ۵۲ سالشه اومده بودم خارج از کشور از رفتارای همسرم شک کردم که خبرایی هست قبلشم زمینه داشت حواسم بود چون موردی نمی دیدم کاری نداشتم متاسفانه متوجه شدم که حتی دختر ۳۵ ساله رو خونه آورده زنگ زدم بهش رفت طبقه پایین خونه صحبت کرد باهام ولی من متوجه رفتارش بودم ولی کنترل نتونستم بکنم خودمو همون شب همش زنگ می زدم اینم با تاخیر جواب می داد و از یه طرفی متوجه شدم شکم بی دلیل نیست کنترل نداشتم به شوهرم زنگ زدم گفتم کی خونمون بود گردن نگرفت همش حرف می زد چیه گیر الکی دادی اصلا گردن نگرفت ولی من مطمئن بودم تا اینکه صحبت کردیم باهم ولی من کنترل نداشتم حالم بد بود دور بودم زنگ زدم به دختره می شناختمش کلی حرف زدم ۳ تا بچه داریم من زندگیمو به فنا بدم به چی ؟ ولی نمی تونم یه لحظه فراموش کنم هر لحظه دارم می کوبم تو سرش بی اعتماد تر شدم هر جا می ره با هر کی حرف می زنه باعث دعواست نمی تونم تحمل کنم فراموشم نمی تونم بکنم نمی تونم ببخشمش ازش متنفر شدم الان بمیره ناراحت نمی شم در این حد من چیکار کنم خودمو تحقیر کردم به دختره زنگ زدم این آنقدر عذابم می ده من چی ندارم تازه دختره درست حسابی باشه میگم خوب تو دلبرو بوده یه دختری که همه دست به دست می کنن تو بیمارستان یه هرزه
    اون موقع که باهاش ازدواج میکردی باید به فکر این چیزا بودی نه الان چون الان دیگه پشیمانی هیچ فایده ای نداره .اون مقع فکر کردی دکتر معروفیه یا قرار دکتر بشه پزشو میدم ولی اصلا به فکر این نبودی که به احتمال زیاد خیانت میکنه چون شغلش این مدلیه یه کمی هم خودش زود فریب میخوره بالاخره دیگه از این حرفا ها گذشته بسوز و بساز

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46138
    تشکـر
    10
    تشکر شده 35 بار در 27 پست
    میزان امتیاز
    4

سلام
    صابر اگه نمیتونی با حرف زدنت به کسی کمک کنی با سکوتت کمک کن

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47471
    تشکـر
    1
    میزان امتیاز
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط AminCOD نمایش پست ها
    سلام
    صابر اگه نمیتونی با حرف زدنت به کسی کمک کنی با سکوتت کمک کن
    من اینجا درد دل نمیکنم نیومدم الکی کسی رو خوشحال کنم اومدم تا حقیقت رو بگم راهنمایی کنم کمک کنم .این که حقیقت برای ایشون یا برای شما تلخه دیگه گناه من نیست .طرف دکتری داره در مورد مراجعه کننده هاش با من مشورت میکنه اون وقت تو از من ایراد میگیری؟

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46138
    تشکـر
    10
    تشکر شده 35 بار در 27 پست
    میزان امتیاز
    4

کسی از تو حقیقت رو نمی خواد
    افراد میان برای کمک
    حقیقت رو اونا مشخص می کنن نه تو
    و در ضمن تهمت زدن به کسی درباره اینکه چطور در مورد کس دیگه ای فکر می کرده یا به رخ کشوندن اشتباهات دیگران بهشون نه حقیقیته نه کمک
    و پانویس: هیچ اهمیتی نداره که کسی که دکترا داره با تو مشورت می کنه کارت ایراد داشته باشه ایراد میگیرم

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47471
    تشکـر
    1
    میزان امتیاز
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط AminCOD نمایش پست ها
    کسی از تو حقیقت رو نمی خواد
    افراد میان برای کمک
    حقیقت رو اونا مشخص می کنن نه تو
    و در ضمن تهمت زدن به کسی درباره اینکه چطور در مورد کس دیگه ای فکر می کرده یا به رخ کشوندن اشتباهات دیگران بهشون نه حقیقیته نه کمک
    و پانویس: هیچ اهمیتی نداره که کسی که دکترا داره با تو مشورت می کنه کارت ایراد داشته باشه ایراد میگیرم
    سعی کن مغزتو رشد بدی به بلوغ برسه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

من، می، نمی، به،

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد